auto klima

Serwis klimatyzacji samochodowej Zadzwoń: 22 270 10 13

Szybko, tanio i profesjonalnie. Warsztat jest godny polecenia. Nie dość, że bardzo szybko udało się wykryć i naprawić nieszczelność to do tego zapłaciłem bardzo mało. Jeśli komuś zależy na fachowym serwisie klimatyzacji bez przepłacania to ta firma jest idealnym wyborem.

Polecam wszystkim usługi oferowane przez tą firmę. Fachowcy nie tylko sprawdzili cały układ i uzupełnili czynnik chłodzący z olejem, ale również udzielili mi kilku ważnych wskazówek związanych z eksploatacją klimatyzacji, o których wcześniej nie wiedziałem. Wszystkie zadania są wykonywane sprawnie, a cena usług nie jest wysoka.

Klimatyzacja w moim Golfie sprawiała problemy. Diagnoza – awaria kompresora. Szykowałem się do kupna nowej sprężarki, jednak Panowie w serwisie powiedzieli, że są w stanie dokonać regeneracji. Okazało się, że mieli rację, ponieważ korzystam z tej klimatyzacji od dłuższego czasu. Serwisuję ją regularnie i nie mam problemów z kompresorem. Zaoszczędziłem na tym sporo pieniędzy.

Panowie z serwisu bardzo fachowo sprawdzili i wymienili czynnik chłodzący. Okazało się też, że był drobny przeciek. Całą usterkę wykryli w krótkim czasie, więc nie musiałam długo czekać. Naprawa okazała się skuteczna, ponieważ od tamtej pory nie mam problemów ze zbyt szybko upływającym czynnikiem.

Polecam usługi tej firmy. Są one skuteczne i można sporo zaoszczędzić. Dzięki fachowcom z tego warsztatu nie musiałem wymieniać kompresora klimatyzacji, ponieważ okazało się, że można go naprawić. Usługa była o wiele tańsza niż kupno nowej sprężarki, a mój kompresor po regeneracji do dziś nie sprawia kłopotów.

Jestem zaskoczona profesjonalizmem tej firmy. Dotychczas trafiałam na wykonawców, którzy nie byli profesjonalni, działali długo albo mieli wysokie ceny. Tutaj Panowie pomogli w wykryciu usterki, naprawili ją bardzo szybko, nie pobrali wysokiej opłaty i udzielili porad jak mam korzystać z klimatyzacji, aby wydłużyć jej żywotność i polepszyć wydajność. Od tamtego momentu regularnie serwisuję klimatyzację w tym warsztacie i jestem zadowolona.