auto klima

Serwis klimatyzacji samochodowej Zadzwoń: 22 270 10 13

Dezynfekcja klimatyzacji samochodowej

Bardzo istotnymi problemami związanymi z nieczystością klimatyzacji jest pojawienie się grzybów i pleśni na parowniku. Są one bardzo szkodliwe dla ludzkiego zdrowia oraz powodują powstawanie bardzo nieprzyjemnych zapachów, które obniżają komfort jazdy dla kierowcy oraz pasażerów samochodu. Skuteczne usuwanie takich organizmów jest więc bardzo ważne. Warto jednak dodać, że w układzie klimatyzacji mogą też rozwijać się bakterie i inne szkodliwe drobnoustroje powodujące nie tylko reakcje alergiczne, ale również inne poważne problemy zdrowotne.

Nasza firma posiada wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oferujących profesjonalne, skuteczne i szybkie usuwanie wspomnianych wyżej pleśni, grzybów i bakterii poprzez ozonowanie. Proces ten jest bardzo skuteczną metodą dezynfekcji układu klimatyzacyjnego w aucie. Podnosi on komfort i bezpieczeństwo jazdy wszystkich osób przebywających w pojeździe. Nie tylko pleśń i grzyby, ale również inne zanieczyszczenia klimatyzacji pogarszają samopoczucie, koncentrację i stan psychomotoryczny. Po prostu jazda autem, w którym czuć stęchliznę, spaliny czy też dym papierosowy nie jest przyjemna.

Oferowana przez nas dezynfekcja pozwala na zabijanie grzybów, pleśni, bakterii, wirusów i roztoczy. Dodatkowo ozonowanie pozwala na usunięcie zapachu stęchlizny, zgnilizny, dymu papierosowego, benzyny, środków smarujących, zapachy pozostałe po wylanych napojach lub po odświeżaczach powietrza. Dezynfekcja wykonywana przez naszą firmę pozwala również na neutralizację alergenów, które znajdują się w pyłkach kwiatów, więc jest to istotna usługa dla osób cierpiących na alergie

Wszystkie zadania z zakresu dezynfekcji klimatyzacji wykonujemy dokładnie, fachowo, szybko oraz w przystępnej cenie.