auto klima

Serwis klimatyzacji samochodowej Zadzwoń: 22 270 10 13

Diagnostyka auto klimatyzacji

Skuteczne wykrycie usterki jest najważniejszym etapem procesu naprawy dowolnego elementu czy też układu w pojeździe. Nie inaczej wygląda to w przypadku klimatyzacji samochodowej. Przyczyny nieprawidłowego działania mogą być różne: uszkodzone przewody, nieszczelności, awarie kompresorów, zapchane filtry, zbyt niski poziom czynnika chłodzącego, itp. W związku z tym w pierwszej kolejności konieczne jest dokładne sprawdzenie wszystkiego. Czasami wystarczy mała usterka, aby cały układ klimatyzacyjny pracował w sposób nieprawidłowy.

Metod sprawdzania klimatyzacji jest bardzo wiele. My bazujemy na doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach naszych pracowników, a także na nowoczesnym sprzęcie, który wspomaga ich pracę. Takie połączenie zapewnia bardzo skuteczną diagnostykę i szybkie wykrycie usterek. Po skutecznej kontroli wiemy już co należy naprawić w samochodzie i zapewniamy naprawę charakteryzującą się najwyższą jakością.

Zapewniamy skuteczną diagnostykę różnych rodzajów układów klimatyzacyjnych montowanych w pojazdach różnych marek i modeli. Taka wysoka skuteczność diagnostyki przekłada się z kolei na najwyższy poziom skuteczności napraw. Oznacza to, że każdy klient może liczyć na pełen profesjonalizm, a klimatyzacja w jego pojeździe po wizycie w naszym warsztacie będzie pracować w sposób wydajny, zapewniający komfort i bezpieczny dla zdrowia.