auto klima

Serwis klimatyzacji samochodowej Zadzwoń: 22 270 10 13

Sprawdzanie szczelności klimatyzacji samochodowej

Bardzo często przyczyną pogorszonej wydajności klimatyzacji samochodowej jest nieszczelność w systemie obiegu czynnika odpowiedzialnego za chłodzenie. Dostępnych jest kilka metod wykrywania takich nieszczelności. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie metody, które są zgodne z Dyrektywą WE Parlamentu Europejskiego i Rady. Wymóg ten mówi, że klimatyzację można napełnić gazami fluorowanymi wyłącznie po upewnieniu się, że dokonano wszelkich napraw i układ jest szczelny. Innymi słowy nie można napełnić uszkodzonej i nieszczelnej klimatyzacji gazem R134a w celu zlokalizowania nieszczelności. Przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad i działamy bardzo skutecznie.

W skład naszego zaplecza technicznego wchodzą nowoczesne urządzenia mające za zadanie diagnozowanie układów klimatyzacyjnych. Taki profesjonalny sprzęt w połączeniu z kwalifikacjami i doświadczeniem naszych pracowników zapewnia najwyższą jakość wykonywanych zleceń. Nieszczelności są wykrywane bardzo szybko, a prawidłowe wykrycie jest najistotniejszą sprawą. Dzięki temu wiemy co należy dalej zrobić w celu naprawy.

Wszystkie usługi mające na celu naprawę nieszczelności są również wykonywane szybko i fachowo oraz przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, przewodów i innych materiałów czy też części zamiennych. Jakość tych elementów jest bardzo wysoka i zapewniają one długotrwałe działanie urządzeń bez awarii, usterek i innych problemów.