auto klima

Serwis klimatyzacji samochodowej Zadzwoń: 22 270 10 13

Doświadczenie

W procesach diagnostyki, serwisowania i naprawy klimatyzacji samochodowej bardzo istotną rolę odgrywa doświadczenie pracowników wykonujących takie zadania. To ono przekłada się przede wszystkim na skuteczną diagnostykę i naprawę, a także na szybkie tempo wykonywania takich zadań. Można więc śmiało stwierdzić, że doświadczenie jest głównym wyznacznikiem jakości usług serwisowych, a nowoczesny sprzęt jest tylko dodatkiem poprawiającym tą jakość.

Nasza firma istnieje na rynku od dawna, a przez ręce naszych pracowników przeszło mnóstwo pojazdów z klimatyzacjami samochodowymi pochodzącymi od różnych producentów. Oznacza to, że znamy się na serwisowaniu i naprawach różnych typów urządzeń klimatyzacyjnych, a także znamy najpopularniejsze awarie, ich przyczyny, a także skuteczne sposoby ich usuwania.

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników to atuty, dzięki którym są oni w stanie poradzić sobie nie tylko z najpopularniejszymi awariami i usterkami klimatyzacji. Potrafią oni również skutecznie zdiagnozować oraz naprawić bardziej skomplikowane i z pozoru trudne awarie. Dzięki takim skutecznym naprawom klienci mogą często uniknąć konieczności kupna nowych elementów (np. kompresorów), a to z kolei przekłada się na spore oszczędności po ich stronie.

Dzięki dużemu doświadczeniu wiemy co jest dobre dla sprężarek, a co nie. Stale poszerzamy swoje kwalifikacje, więc coraz nowsze technologie klimatyzacyjne stosowane w pojazdach również nie stanowią dla nas problemu. Udzielamy również porad użytkownikom klimatyzacji w zakresie eksploatacji sprzętu. Dzięki temu będzie on pracował długo i niezawodnie.